HAKKIMIZDA

 
 
 

CİNEVİP SİNEMALARI


2001 yılında Kadirhas Alışveriş Merkezi ve Çocuk Dünyası’nda farklı konseptte klimalı 3 salonu geniş aralıklı, tekli- çiftli, yatarlı kadife koltuk seçenekleri; ,nezih bekleme salonu, loş atmosferin yansıtıldığı fuayesi, acık-kapalı otoparkıyla sinemaseverleriyle buluşan Cinevip Sinemaları misafirlerini kalitesi ve konforuyla ağırlamaya devam etmektedir.

Üstün hizmetiyle Kadirhas Alışveriş Merkezi ve Çocuk Dünyası’nda misafirlerini ağırlamaya devam ederken 2008 yılında da 5 salonuyla Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde faaliyete başlayan Cinevip Sinemaları klimalı, loş ışığın hakim olduğu fuayeleri, nezih bekleme salonu, , güvenlik uygulamalı ve  manzaralı, bar konseptinin eşsiz uyumunun birleştiği manzaralı loca cafesi,  acık-kapalı otoparkı ve vale sistemiyle sinemaseverleriyle buluştu.

2009 yılında tekli-çiftli yatarlı geniş aralıklı kadife koltuklarıyla 6.salonu misafirlerinin hizmetine sunan Cinevip Sinemaları 2010 yılında 7.salonunu faaliyete sunarken misafirlerinin yoğun talebi üzerine 2011 yılında Kadirhas Alışveriş Merkezi ve Çocuk Dünyası’nda 4.salonunu misafirlerine sunmasının yanı sıra 2012 yılında da Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 8.salonunu misafirleriyle buluşturmuştur.

Teknolojinin en son boyutu 3D sistemini 3 salonda ayrı ayrı film seçeneği ile  sinemaseverlerine sunmanın mutluluğunu yaşayan Cinevip Sinemaları, görsel seçenekleriyle misafirlerine tercih şansı sağlamaktadır.

Günlük rezervasyon imkanlarıyla sinemaseverlere ayrıcalıklı imkanlar sağlanmaktadır.

İnternet sitesi, gazete, radyo ve telefon aracılığıyla sinemaseverlere seans takip olanağı sağlayan Cinevip Sinemaları vizyondaki filmlerinin yanı sıra gelecek filmler hakkında da misafirlerini bilgilendirmektedir.

Ulaşım noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken Cinevip Sinemaları metro, metrobüs istasyonu, taksi-iett duraklarının kesiştiği E-5 üzerindeki konumuyla sinemaseverlerine rahat ulaşım imkanı sağlamıştır.

 


< >